ABOUT ME

I have photo-illness serious stuff!

When 7 years old i got bitten by the photobug and i'm still affected by it. Instead of shooting flowers and nature i love doing photos of joyful events and people. Weddings and family events are the ones i love. Inside the jari catch emotions and moment worth remembering.

Contact me and let's do some art!


Lovely clients thoughts about me!

We are really satisfied. In the beginning we were nervous a little but really fast the process became enjoyable. We didn't have to pose but instead it was nice traveling. We got specific instructions but still had freedom. Photographer had great ideas and vision.
We really liked the photos. Well captured moments and emotions, and we got what we wanted - different photos from different environments with variable emotions.

Lauri ja Kätlin
Lauri ja Kätlin

Super enjoyable! Photographer knows what he's doing. Egon had lots of ideas how and what to do and where to look. Whole time shooting was relax but still we used our time effectively.
We chose him by the style of the photos and the result was as we wanted. Photos were done really fast, in two days. We recommend him! And we hope to do some more art in the future. Egon is more than photographer - he is artist!

Tõnu ja Luise
Tõnu ja Luise

Väga rahule jäime pildistamisega! Kuna oleme mölemad sellised, kes pigem nihverdavad end alati fotode tegemise ajaks ära, siis oli nii super, et Egon suutis meid kaasa vedada ning panna meid tundma, nagu ei olekski mingit kaamerat kaasas. Lisaks, pärast pilte vaadates ikka hulgal korral mötlesin, et kas töesti oli ta sel ajal seal ja sai pildistada. Ning poseeritavate fotode jaoks sai köik naeratama oma vahvate naljadega 🙂
Jäime ka piltidega väga rahule! Meile tehtud pildid annavad ikka töesti seda tunnet ja emotsioone edasi. Pildil on rohkem, kui pealt vöib näha olla. Ja nii ilusad on 🙂 need värvid ja valgus ja üldse köik 🙂

Renita ja Kaarel
Renita ja Kaarel

Pildistamine oli võrratu! Egon on oma ala professionaal. Kuigi ta suhtus enda töösse tõsiselt, oli ta väga sõbralik ning abivalmis. Samas küsis pidevalt ka meie arvamust, milliseid pilte soovime me ise ning mis ideed on meil endal. Ta tegutses ning otsis, mis nurga alt on kõige parem pilte teha. Samuti kiitis ka meid, mis andis julgust juurde. Õhkkond oli vaba ning ei tundnud üldse mingit pinget.
Pole ühtegi pilti, mis meile ei meeldiks. Kõik pildid on väga kaunid. On nii romantilisi pilte kui ka lõbusaid ja huumorikaid ning ka tõsiseid. Samuti on piisavalt pilte külalistest ning nende emotsioonidest. Kõik pildid olid tehtud õigel hetkel, et just tabada see kõige sügavaim emotsioon.

Ian ja Veronika
Ian ja Veronika

Sessioon oli väga loomulik! Tavaliselt ei ole me erilised poosetajad ja Egoniga polnud seda ka vaja. Olime lihtsalt meie ise- lollitasime, musitasime, rõõmustasime teineteise üle. Egon lihtsalt jälgis meid ja tegi õigel ajal pilte, vahepeal loomulikult andis ideid ja soovitusi aga üldiselt oli kõik väga vaba ja loomulik.
Peale selle, et Egon on andekas on ta ka rõõmsameelne ja positiivne inimene, kes on huvitatud inimestest ja nende lugudest. Meie soovitame kõigile, kes otsivad pulmafotograafi või niisama fotograafi, kindlasti Egonit. Juba ootan suve, et saaks jälle temaga koostööd teha.
Piltidega jäime me samuti väga rahule! Egoni käekiri sobis väga hästi kokku sellega, milliseid pulmapilte me endale ette kujutasime. Nad on nii ilusad, lihtsad, loomulikud, rõõmu, nalja ja armastust täis fotod. Egon tabab väga hästi momente- nii ilupilte tehes, kui peomelu keskel. Neid pilte näitame au ja uhkusega veel aastakümneid oma lastele ja lastelastele!

Jaan & Keter
Jaan & Keter

Jäime pildistamisega väga rahule.
Kõik sujus ideaalselt. Meeldis, et fotograaf tuli ise meie juurde koju kohale. Fotograaf oli ettenähtud ajal kohal, pildistamiseks kulunud aega kasutas otstarbekalt, tegi ise suunavaid ettepanekuid parimate piltide saamiseks, suhtlus kõikide osapooltega oli äärmiselt mõnus ja vaba, sai kohe kohapeal ülevaate tehtud piltidest, juba järgmisel päeval saatis pildid, mis on ülikiire teenus 🙂
Hind on sellise teenuse eest äärmiselt kliendisõbralik 🙂
Kindlasti kasutan ka edaspidi sama fotograafi teenust ja soovitan kõikidele oma sõpradele ka 🙂

Libika perekond
Libika perekond

Vaatasin pilte ja olgem ausad, ega sa oma pildi tiheduse üle kurta ei saa. Suured tänud Sulle, Egon. Kui me 80 oleme, meenutame Taaviga noorust just neid pilte lapates. Niiet oma head kätt ja silma arvesse võttes, ära fotokat nurka viska!

Prk Ollin
Prk Ollin

Jätsid meie perele hästi hea tunde. Lapsed arvasid, et võiksidki meie pere fotograafiks hakata. Päriselt. Süda on rahul 🙂

Marise perekond
Marise perekond

Küsi pakkumist:

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn