Pulmafotograaf Egon Ligi

Mis sa teed, kui sõber orgunnib ägeda foto-workshopi, kus iganes ägedad rekvisiidid-kostüümidki mängu toodud? Iga fotohull paneks selle sündmuse kibekiiresti oma kalendrisse kirja ja ootaks õhinal seda päeva! Tundsid selles kirjelduses ennast ära? Viska viis, sest nii oli ka minu ja nii mõnegi teise fotograafiga, kes me kõik seal lõpuks kokku saime ja klõpsutama asusime.

Lumisel laupäeval sõitsime eri suundadest Sargvere mõisa kokku ja asusime tegutsema – kostüümi komplekteerimine, meigitamine, ideede genereerimine, asukoha valimine ja muu selline kunstiline melu. Grete Ulman-Kanti kostüüme ja Triin Vunki hästi ülesvuntsitud rekvisiite oli nii palju, et kohe ei osanud validagi: laternad, lauad, välivoodi, küünlaalused, peeglid, raamid, led-id, padjad, sitsid-satsid! Ja mis kõige meeldivam – kõik ühtse stiiliga!

Hakkaks ju kõige selle peale pea ringi käima ja kõrvust suitsu välja ajama! Õnneks oli kohal ka tossumeister Carel, kes tausta ja keskkonna müstilisemaks muutis ning muinasjutule muinasjuttu lisas. Igatahes võiksin siin veel heietada aga vaata parem ise järgi, mis kunsti ma seal tegin! Modelliks oli mu armas abikaasa Merilin ja rekvisiidid-kostüümid pärit Reisiv Rekvisiit tegijatelt (link postituse lõpus)!

Rekvisiidid ja kostüümid: instagram.com/reisivrekvisiit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga