Pulmafotograaf Egon Ligi

Jesse & Liis 5

Selle aasta mai keskel kirjutasid Jesse ja Liis, et vot nüüd ongi juba viis aastat möödas sellest hetkest, kui pulmapäeva pilte tegime. Esmase plaani järgi tahtsime perepildistamise augustis teha, aga “elu juhtus” ja nii õnnestus plaanid ellu viia hoopis oktoobris. Ja võiks öelda, et see oli isegi et parem variant, sest märksõnad, mille järgi Jesse ja Liis pilte soovisid, olid filmilikkus, tuhmus, romantilisus ja mitte väga särtsakad ja ergud värvid, pigem isegi et süngemad.

Õhtuse päikesega Pärnu Valgerannas just kõike seda saime. Pilved mängisid päiksevalgusega ja tuul andis filmilikkust ja kunstilisust. Kuid kõige olulisem, noorpaar ise oli hästi tsill, ette valmistunud stiilse riietuse ja tossukatega. Nad tõesti võtsid vabalt ja nii rändasime koos läbi looduskaunite kohtade ja samal ajal minimaalse juhendamisega jäädvustasin kogu seda rännakut.

Pildistamise stiil on inspireeritud reportaazist ja Veiko ning Katja pulmapiltidest, kus me ei ajanud taga range joone järgi ilupilte vaid rõhusime veelgi enam loomulikkusele ja reaalsuse tabamisele. Pean tunnistama, et hea meelega ainult sellist (elu)stiili pildistamist hea meelega teeksingi:)

Selle pildistamise tarvis valmistasin eraldi spetsiaalse Lightroomi preseti, millega siis juba edasi mängida sai. Ja tunnen, et tasus ära, sest noorpaari tagasiside pani küll kõrvu liigutama: “Suur-suur tänu nii ägedate piltide eest! Vaatasime just koos Liisuga pilte ja täpselt meie masti pildid. Oleme järjekordselt kõigega ülirahul: nii piltidele tabatud hetkede, mõnusa vaibiga töötluse, kui ka chilli õnkkonnaga pildistamise ajal.”

Aitäh teile Jesse ja Liis! 🙂

Kirjuta mulle juba nüüd ja broneerime Sulle perepildistamise aja! 🙂