Pulmafotograaf Egon Ligi

Klientide tagasiside

"Pildistamine oli võrratu! Egon on oma ala professionaal. Kuigi ta suhtus enda töösse tõsiselt, oli ta väga sõbralik ning abivalmis. Samas küsis pidevalt ka meie arvamust, milliseid pilte soovime me ise ning mis ideed on meil endal. Ta tegutses ning otsis, mis nurga alt on kõige parem pilte teha. Samuti kiitis ka meid, mis andis julgust juurde. Õhkkond oli vaba ning ei tundnud üldse mingit pinget.

Pole ühtegi pilti, mis meile ei meeldiks. Kõik pildid on väga kaunid. On nii romantilisi pilte kui ka lõbusaid ja huumorikaid ning ka tõsiseid. Samuti on piisavalt pilte külalistest ning nende emotsioonidest. Kõik pildid olid tehtud õigel hetkel, et just tabada see kõige sügavaim emotsioon."
Ian & Veronika
"Egon oli koos meiega tähtsaimal päeval- pulmapäeval. Kuid ka sedavõrd närvilisel päeval oli ilupiltide tegemisel rahu ja huumorit. Egoni kunstiline lähenemine on üle kõige ning ta suutis kinni püüda õige emotsiooni. Ta arvestas tõesti iga meie väikesemagi soovi ja ideega. Ei saa mainimata jätta ka seda, et saime oma pildid juba järgmisel hommikul kätte. Oleme tõesti rahul tema tehtud tööga ja igaljuhul on Egon meie esimene soovitus kõigile :)"
Toomas & Suule
"Jätsid meie perele hästi hea tunde. Lapsed arvasid, et võiksidki meie pere fotograafiks hakata. Päriselt. Süda on rahul :)"
Marise pere
"Jäime pildistamisega väga rahule.

Kõik sujus ideaalselt. Meeldis, et fotograaf tuli ise meie juurde koju kohale. Fotograaf oli ettenähtud ajal kohal, pildistamiseks kulunud aega kasutas otstarbekalt, tegi ise suunavaid ettepanekuid parimate piltide saamiseks, suhtlus kõikide osapooltega oli äärmiselt mõnus ja vaba, sai kohe kohapeal ülevaate tehtud piltidest, juba järgmisel päeval saatis pildid, mis on ülikiire teenus:)

Hind on sellise teenuse eest äärmiselt kliendisõbralik. Kindlasti kasutan ka edaspidi sama fotograafi teenust ja soovitan kõikidele oma sõpradele ka :)"
Libika pere
"Super mõnus ja lahe pildistamine oli. Egoniga tekkis kohe vahetu kontakt ja ei mingit krampi:) Soovitan kindlasti teistelegi!"
Anu pere
"Sessioon oli väga loomulik! Tavaliselt ei ole me erilised poosetajad ja Egoniga polnud seda ka vaja. Olime lihtsalt meie ise- lollitasime, musitasime, rõõmustasime teineteise üle. Egon lihtsalt jälgis meid ja tegi õigel ajal pilte, vahepeal loomulikult andis ideid ja soovitusi aga üldiselt oli kõik väga vaba ja loomulik.

Peale selle, et Egon on andekas on ta ka rõõmsameelne ja positiivne inimene, kes on huvitatud inimestest ja nende lugudest. Meie soovitame kõigile, kes otsivad pulmafotograafi või niisama fotograafi, kindlasti Egonit. Juba ootan suve, et saaks jälle temaga koostööd teha.

Piltidega jäime me samuti väga rahule! Egoni käekiri sobis väga hästi kokku sellega, milliseid pulmapilte me endale ette kujutasime. Nad on nii ilusad, lihtsad, loomulikud, rõõmu, nalja ja armastust täis fotod. Egon tabab väga hästi momente- nii ilupilte tehes, kui peomelu keskel. Neid pilte näitame au ja uhkusega veel aastakümneid oma lastele ja lastelastele!"
JAAn & KETER
"Egon on professionaalne fotograaf, kes juba esimesel kohtumisel loob kindla tunde, et tema on just see inimene, kellele usaldaksid oma pulmapäeva jäädvustamise. Pulmapäevale eelnev suhtlus oli väga põhjalik, vahetu ning professionaalne. Pulmapäevale osaks saanud ärevus kadus kohe, kui algas pildistamine - ülimalt meeldiv ja kunstiline seiklus, mil tundsime end väga vabalt ning hästi!

Nii grupipiltide kui ka ilupilte ajal oskas fotograaf vahetult suhelda kõigi külalistega, olenemata kas tegu oli lapse või vanema inimesega, maitsekas huumor ja sõbralikkus käis temaga kaasas. Ta oskas tabada hetki ja emotsioone, mida ise poleks märganud, oli alati õigel ajal kohal ja jäädvustas kõik kõige kaunimad hetked.

Pildid jõudsid meieni väga kiiresti ning pilte vaadates tuli pisarate kuivatamiseks salvrätikudki kõrvale võtta - pildid olid superkenad ning stiil ja toonid olid just sellised, nagu olime soovinud.

Oleme väga tänulikud, et just Egon oli meie tähtsa päeva fotograaf ning jäädvustas kunstiliselt kaunid pildid, mille vaatamisest me kunagi ei väsi! Ülimalt professionaalne fotograaf, kellega läheme veel tulevikuski kunsti tegema!"
Jesse & Liis
"Väga rahule jäime pildistamisega! Kuna oleme mölemad sellised, kes pigem nihverdavad end alati fotode tegemise ajaks ära, siis oli nii super, et Egon suutis meid kaasa vedada ning panna meid tundma, nagu ei olekski mingit kaamerat kaasas. Lisaks, pärast pilte vaadates ikka hulgal korral mötlesin, et kas töesti oli ta sel ajal seal ja sai pildistada. Ning poseeritavate fotode jaoks sai köik naeratama oma vahvate naljadega.

Jäime ka piltidega väga rahule! Meile tehtud pildid annavad ikka töesti seda tunnet ja emotsioone edasi. Pildil on rohkem, kui pealt vöib näha olla. Ja nii ilusad on need värvid ja valgus ja üldse köik ."
Kaarel & Renita
"Mina ja mu abikaasa käisime pildistamas Egoniga. Oleme väga väga rahul piltidega! Kõige rohkem meeldis meile see, et Egoniga kui fotograafiga tekib hea side. Kaamera ees tundsime end väga vabalt ja hästi.

Egon oskab soovitada häid pildistamise kohti ning suudab iga pildistamise eriliseks teha ning seda on näha igas tema sotsiaalmeedia postituses ka.

Soovitame igal juhul Egonit fotograafiks!"
Taaniel & Annette
"Having worked at one point as a scout looking for potential photographers for press shoots and having looked through dozens of wedding photographer websites, I did not expect to find any wedding photographer to be very exciting when it came to my own wedding.

I tend to be a perfectionist, so I had several very specific ideas about what I wanted: my wedding should not look theatrical and we should not look like props in some creative artist vision but look natural and like ourselves, we did not want anyone making us pose in very intimate ways, the photography should be within our modest budget, and one of the most important criteria, the photographer should be a modest, positive and considerate person who would not be aggressive in pursuing his or her art and know how to put people at ease.

Amazingly, we found every single one of these attributes in Egon - creativity, artistry, naturalness, modesty, and positivity! His photos are full of light and simple joy over life’s happy moments. We looked like we were having fun, and he knew how to cajole even the most difficult, grumpy and sleep-deprived guests into smiling happily during long group shots – a miracle!

With his perfect English and knowledge of three more languages and his friendly personality, he can blend into any wedding and make you feel like he is not a photographer at all – you will feel like he is just one of your guests who happened to be good with a camera.

My husband and I cannot recommend him enough!"
Max & Laura
"Super mõnus oli! Fotograaf tõesti teab, mis teeb. Egonil oli palju ideid selle kohta, mida teha ja kuhu vaadata. Kogu pildistamise ajal oli õhkkond vaba, kuid samas kasutasime aega maksimaalselt ära.

Juba varem valisime piltide stiili ja tulemus oli täpselt selline, nagu soovisime. Pildid saabusid imekiiresti, juba kahe päeva pärast. Meie soovitame soojalt! Ja loodame ise ka veel koos kunsti teha. Egon on rohkemat kui fotograaf - ta on kunstnik!!"
Tõnu & Luise
"Jäime väga rahule. Alguses oli ikka närv sees, aga väga kiiresti muutus kogu protsess väga nauditavaks. Ei pidanud kogu aeg poseerima, vaid oligi selline mõnus rännak. Saime häid konkreetseid juhendeid, aga oli ka vabadust. Fotograafil oli häid ideid ja nägemusi.

Pildid väga meeldisid. Hästi tabatud hetkeemotsioone ja saime seda, mis tahtsime-pilte erinevates keskkondades, erinevate tundevarjunditega."
Lauri & Kätlin
"Egon on suurepärane pulmafotograaf. Pildistamine oli tore kogemus kogu meie pere jaoks. Piltidega jäime väga rahule. Aitäh!"
Elmo & Monika
Egon pildistas meie imelist talvepulma täpselt nii nagu ühes muinasjutus asi olema peab:) Kuigi meie pulmast on veidi üle aasta möödas, pole emotsioonid, mis meenuvad pildistamisega grammigi lahtunud.

Ikka ja jälle tabame end sirvimas oma pulmapilte ning kuigi oli karge talveilm, poevad põue ainult soojad tunded.

Võime käsi südamel öelda, et sellise super-andeka fotograafiga nagu Egon, on kaamera ees vigurite tegemine lihtsam kui miski muu.
Oleme ise üsna tagasihoidlikud, kuid Egon suutis meid tundma panna nii hästi, et kaamera ees oldud aeg lendas linnutiivul...

Egonil oli hästi läbi mõeldud pildistamise ajakava, kuid samas säilis spontaansus. Kirsiks tordil oli hingematvalt kaunis päikeseloojang mererannas ning pildid said tehtud just sellise ajaga, et peigmehe nina ja pruudi sõrmed ei jõudnud -9 kraadiga ära külmudagi. Kui klõps-klõps klōpsud tehtud saime ning külma eest autosse peitu pugesime, siis sedasama otsustas teha ka päike, kes samuti merre puhkama kukkus ning tundus, et see võrratu loojang oli justkui meile tellitud!

Samuti on ainult kiidusõnu jagada selle kohta, kuidas Egon suudab iga inimesega koheselt kontakti saavutada. Nii said meie pulmapeol tema kaamerasilma ette ka kõige häbelikumad pidulised, kellest igaühest Egon oma mõnusa huumoriga hea emotsiooni välja suutis võluda! Meie jaoks oli Egoniga koostöö väga lihtne, nauditav ning ülimalt positiivne kogemus! Aitäh!"
Hardi & Silvia

Küsi julgelt pakkumist