Pulmafotograaf Egon Ligi

Metsaskäik

Pildistada peret, kus paar asjalikku klutti Edward ja Harly aktiivselt ringi tatsavad ja julgelt oma arvamust välja näitavad. Nii ongi hea võimalus täita fotograafina oma ülesannet ja need väljendused jäädvustada!

Ilm oli vihmane kuid see ei takistanud pildistamist. Pereisa ja -ema Taavi ning Kerly olid hästi ette valmistunud. Lastel jalas kummikud ja seljas soojad riided. Kummikud said päris korralikult lompides platserdades sisse pühitsetud. Muidugi ei puudunud ka vihmavari, mis vanemale perepojale palju põnevust pakkus. See oli piisavalt suur, et end selle abil seeneks maskeerida ja siis üllatuslikult sealt alt välja hüpata.

Seiklus jätkus metsas. Enne metsariiki sisenemist said perepojad selga vastava riietuse, et julgelt värvilise võsa ja puude vahel ringi rännata. Kuna päike võitles vaikimisi taevas vihmapilvedega siis õnnestus perelastel päikesekiirtegagi sõbrapilti teha. Õhtu tipnes partide toitmisega. Nii põnev näha nokalisi nii lähedalt ja rääkida veelindudega samat keelt: “prääks, prääks”!
Kuna valguski peab iga päeva lõpus puhkama heitma siis lõppes seal ka pildistamine. Seikluslikku piltide vaatamist!

Kirjuta mulle juba nüüd ja broneerime Sulle perepildistamise aja! 🙂