SAAME TUTTAVAKS!

Mul on fototööbilus - tõsine värk!

7-aastaselt sain fotopisiku ja siiani pole terveks saanud. Lillede ja putukate asemel armastan nüüd pildistada rõõmsaid sündmusi ja inimesi. Pulmapäevad ja perekonnad on mõnusaks väljundiks.  „Purgi sisse“ püüan emotsioone ja hetki, mis väärt meenutamist.

Võta ühendust ja teeme koos kunsti!


Armsate klientide mõtted minu pihta!

Having worked at one point as a scout looking for potential photographers for press shoots and having looked through dozens of wedding photographer websites, I did not expect to find any wedding photographer to be very exciting when it came to my own wedding.
I tend to be a perfectionist, so I had several very specific ideas about what I wanted: my wedding should not look theatrical and we should not look like props in some creative artist vision but look natural and like ourselves, we did not want anyone making us pose in very intimate ways, the photography should be within our modest budget, and one of the most important criteria, the photographer should be a modest, positive and considerate person who would not be aggressive in pursuing his or her art and know how to put people at ease.
Amazingly, we found every single one of these attributes in Egon - creativity, artistry, naturalness, modesty, and positivity! His photos are full of light and simple joy over life’s happy moments. We looked like we were having fun, and he knew how to cajole even the most difficult, grumpy and sleep-deprived guests into smiling happily during long group shots – a miracle!
With his perfect English and knowledge of three more languages and his friendly personality, he can blend into any wedding and make you feel like he is not a photographer at all – you will feel like he is just one of your guests who happened to be good with a camera.
My husband and I cannot recommend him enough!

Max ja Laura
Max ja Laura

Jäime väga rahule. Alguses oli ikka närv sees, aga väga kiiresti muutus kogu protsess väga nauditavaks. Ei pidanud kogu aeg poseerima, vaid oligi selline mõnus rännak. Saime häid konkreetseid juhendeid, aga oli ka vabadust. Fotograafil oli häid ideid ja nägemusi.
Pildid väga meeldisid. Hästi tabatud hetkeemotsioone ja saime seda, mis tahtsime-pilte erinevates keskkondades, erinevate tundevarjunditega.

Lauri ja Kätlin
Lauri ja Kätlin

Super mõnus oli! Fotograaf tõesti teab, mis teeb. Egonil oli palju ideid selle kohta, mida teha ja kuhu vaadata. Kogu pildistamise ajal oli õhkkond vaba, kuid samas kasutasime aega maksimaalselt ära.
Juba varem valisime piltide stiili ja tulemus oli täpselt selline, nagu soovisime. Pildid saabusid imekiiresti, juba kahe päeva pärast. Meie soovitame soojalt! Ja loodame ise ka veel koos kunsti teha. Egon on rohkemat kui fotograaf - ta on kunstnik!!

Tõnu ja Luise
Tõnu ja Luise

Väga rahule jäime pildistamisega! Kuna oleme mölemad sellised, kes pigem nihverdavad end alati fotode tegemise ajaks ära, siis oli nii super, et Egon suutis meid kaasa vedada ning panna meid tundma, nagu ei olekski mingit kaamerat kaasas. Lisaks, pärast pilte vaadates ikka hulgal korral mötlesin, et kas töesti oli ta sel ajal seal ja sai pildistada. Ning poseeritavate fotode jaoks sai köik naeratama oma vahvate naljadega 🙂
Jäime ka piltidega väga rahule! Meile tehtud pildid annavad ikka töesti seda tunnet ja emotsioone edasi. Pildil on rohkem, kui pealt vöib näha olla. Ja nii ilusad on 🙂 need värvid ja valgus ja üldse köik 🙂

Renita ja Kaarel
Renita ja Kaarel

Pildistamine oli võrratu! Egon on oma ala professionaal. Kuigi ta suhtus enda töösse tõsiselt, oli ta väga sõbralik ning abivalmis. Samas küsis pidevalt ka meie arvamust, milliseid pilte soovime me ise ning mis ideed on meil endal. Ta tegutses ning otsis, mis nurga alt on kõige parem pilte teha. Samuti kiitis ka meid, mis andis julgust juurde. Õhkkond oli vaba ning ei tundnud üldse mingit pinget.
Pole ühtegi pilti, mis meile ei meeldiks. Kõik pildid on väga kaunid. On nii romantilisi pilte kui ka lõbusaid ja huumorikaid ning ka tõsiseid. Samuti on piisavalt pilte külalistest ning nende emotsioonidest. Kõik pildid olid tehtud õigel hetkel, et just tabada see kõige sügavaim emotsioon.

Ian ja Veronika
Ian ja Veronika

Sessioon oli väga loomulik! Tavaliselt ei ole me erilised poosetajad ja Egoniga polnud seda ka vaja. Olime lihtsalt meie ise- lollitasime, musitasime, rõõmustasime teineteise üle. Egon lihtsalt jälgis meid ja tegi õigel ajal pilte, vahepeal loomulikult andis ideid ja soovitusi aga üldiselt oli kõik väga vaba ja loomulik.
Peale selle, et Egon on andekas on ta ka rõõmsameelne ja positiivne inimene, kes on huvitatud inimestest ja nende lugudest. Meie soovitame kõigile, kes otsivad pulmafotograafi või niisama fotograafi, kindlasti Egonit. Juba ootan suve, et saaks jälle temaga koostööd teha.
Piltidega jäime me samuti väga rahule! Egoni käekiri sobis väga hästi kokku sellega, milliseid pulmapilte me endale ette kujutasime. Nad on nii ilusad, lihtsad, loomulikud, rõõmu, nalja ja armastust täis fotod. Egon tabab väga hästi momente- nii ilupilte tehes, kui peomelu keskel. Neid pilte näitame au ja uhkusega veel aastakümneid oma lastele ja lastelastele!

Jaan & Keter
Jaan & Keter

Jäime pildistamisega väga rahule.
Kõik sujus ideaalselt. Meeldis, et fotograaf tuli ise meie juurde koju kohale. Fotograaf oli ettenähtud ajal kohal, pildistamiseks kulunud aega kasutas otstarbekalt, tegi ise suunavaid ettepanekuid parimate piltide saamiseks, suhtlus kõikide osapooltega oli äärmiselt mõnus ja vaba, sai kohe kohapeal ülevaate tehtud piltidest, juba järgmisel päeval saatis pildid, mis on ülikiire teenus 🙂
Hind on sellise teenuse eest äärmiselt kliendisõbralik 🙂
Kindlasti kasutan ka edaspidi sama fotograafi teenust ja soovitan kõikidele oma sõpradele ka 🙂

Libika perekond
Libika perekond

Vaatasin pilte ja olgem ausad, ega sa oma pildi tiheduse üle kurta ei saa. Suured tänud Sulle, Egon. Kui me 80 oleme, meenutame Taaviga noorust just neid pilte lapates. Niiet oma head kätt ja silma arvesse võttes, ära fotokat nurka viska!

Prk Ollin
Prk Ollin

Jätsid meie perele hästi hea tunde. Lapsed arvasid, et võiksidki meie pere fotograafiks hakata. Päriselt. Süda on rahul 🙂

Marise perekond
Marise perekond

Küsi pakkumist:

Palun veendu, et peale kirja saatmist ütleb koduleht sulle "Sõnum saadetud!".
Vastan alati vähemalt kahe päeva jooksul.

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn