Pulmafotograaf Egon Ligi

Iga aasta, iga kuu ning pea iga päev on paljudel olemas enda kõrval see üks Keegi, kellega jagatakse rõõmu ja muret. Sel aastal täitus minu vanematel Reinul ja Õilel omamoodi ilus number 23. Need abielus oldud aastat on kindlasti kujundanud suuresti nende olemuse ning maailmavaate. Kuigi ma pole alati pai laps olnud siis nende kasvatuse ning õpetussõnadega olen ma rahul. Seega otsustasin see aasta kinkida neile ühe ilusa päeva.
Viisin vanemad looduslikku keskonda ning pildistasin üles nende jalutuskäigu, suhtlemise ja rahulolu. Pilgud, meeleolu ja pisut isiksust. Foto-jalutuskäiguga jõudsime lõpuks Kuressaare Kuursaali juurde, kuhu olin kinni pannud neile õhtusöögi. Ampse ma kaameraga loendama ei läinud seega jätsin positiivselt üllatunud nägudega paraja paari sööki ning vestlust nautima. Märksõnadeks andsin vaid: nautige, kolmekäiguline, paadisõit ning aeg, mil tulen järgi.
Enda aega tegin parajaks minnes randa sõpradega jalgpalli mängima. Kuid kui aeg täis sai, läksin neile järgi. Positiivne meeleolu, mis vanematest väljendus, nakkas endalegi!
Selle postituse märksõnad/mõtted: raskused on ületamiseks, kaks on tugevam kui üks, tehke head,kõik tuleb ringiga tagasi!
Nüüd aga fotomeenutus 14. juunikuu jalutuskäigust!


Tänud tublidele vanematele ning Kuressaare Kuursaalile meeldiva teeninduse eest!
PS! Kõik fotod on tehtud Helios 58mm f/2 objektiiviga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga