Pulmafotograaf Egon Ligi

Perekond Ollin

See postitus on minu jaoks väga eriline! Tegelikult tahtsin seda postitust juba 2 aastat tagasi teha, aga nüüd siis lõpuks jõudsin asjani. Kui sa oled valmis natuke scrollima, siis ma räägin, miks on see postitus nii eriline.

Esimestel piltidel, mida sa siin näed on armsad Taavi ja Kerly, kes 2010 aastal kutsusid mind enda pulma pildistama. Kuidas oli neis nii palju usaldust, et kutsuda üks noor alustav 19-aastane fotograaf nii olulist päeva jäädvustama? Kui sa klikkad nupul “Näitus”, avanevad pildid ühest näitusest, kus oli üleval hulk minu tehtud kaadreid. Just selle näituse nägemise põhjal otsustasid nad minuga ühendust võtta ning selline pakkumine teha.

Pulmaeelsel vestlusel leppisime kokku pildistamise plaanid ja muud detailid. Aga eriti äge on see, et Kerlylt sain ma ka lepingu, mida kasutasime nii nende pulma jaoks tehtud kokkulepete kinnitamiseks, kuid olen sellest saati väikeste muudatustega kasutanud tänase päevani iga pulmapildistamise lepinguna. 

Pulmapäeval ilufotosessioonil oli Kerlyl ja Taavil endal juba palju häid ideid, mida piltidel ellu viia. Nagu sa alt poolt näha võid ei jäänud puudu ilust ega huumorist.

Võin julgelt öelda, et see noorpaar andis noorele Egonile pulmade pildistamiseks kogu vajamineva paketienesekindluse pildistada pulmi, juriidilise materjali ja protsessi läbi tegemise võimaluse. Parim võimalik esimene pulmapildistamine üldse! 🙂

Keri natuke alla poole ja ma ütlen, mis selle loo veel erilisemaks teeb …

Veel erilisemaks teeb selle loo see, et alates nende pulmapäeva jäädvustamisest aastal 2010 oleme kohtunud iga aasta perepildistamise raames! Mul on olnud hea meel jäädvustada nende pere ühiseid metsarännakuid, jalgrattamatku, loomaaia külastamisi, piknikke, polo mänge, pulma-aastapäevi ja armsate poegade kasvamist. Nüüdseks kokku juba 12 aastat ja 13 pildistamist.

Taavi ja Kerly, ma olen ülimalt tänulik teile kogu selle usalduse ja võimaluse eest! 🙂

Tuhnisin põnevusega kolm ja pool tundi oma vanades kaustades ning valisin välja läbi aastate tehtud fotosessioonidest valiku assortiid

2011

2012

2013

2014

5. pulma-aastapäev 2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

Ilus näha, kui aeg perega on hinnas. Igati kaunis perekond! 🙂

 

Millised olid sinu lemmikpildid? Anna mulle julgelt teada:)

Kui soovid broneerida pulmapildistamise või perepildistamise aega vajuta “Saada kiri”! 🙂