Pulmafotograaf Egon Ligi

Perepoeg

Aeg kaob ruttu ja kõik ümbritsev muutub. Pidevalt samas keskkonnas tegutsedes ning samu inimesi nähes, ei märkagi me kui pereliige taas aastakese vanemaks jäänud, kõndima õppinud, pikemaks kasvanud või esimesed kortsud silmade kõrvale muretsenud.

Selle vastu hetkel rohtu pole kuid on mitmeid lahendusi. Üks variant on iga päev pingsalt tähele panna muutusi oma sõprade ja pereliikmete juures ning need meelde jätta. Teine variant on lasta digiajastul oma sõna sekka õelda. Sedapuhku digikaameral. Miks mitte lasta endast, sõbrast, pereliikmest või tervest kambast pilte teha. Nii talletuvad selle aja mälestused ja olemused piltidele.

Siinse sessiooni puhul tegemist nõ. mini-sessiooniga, mille tegemist ette planeerida ei teadnud. Sellegipoolest said tähtsad tegevused pildile püütud. Sessioon võis kesta keskeltläbi 15 minutit. Lühike kuid ettevaadatult igati praktiliselt kasutatud aeg. Aastate pärast tulevikus hea pilte vaadata ja meenutada, mis mänguasjadega kunagi mängitud ning kui noor on perepoeg olnud.

Hääd piltide vaatamist ning kaasa mängimist!

Kirjuta mulle juba nüüd ja broneerime Sulle perepildistamise aja! 🙂