Pärast mõneajast planeerimist ning Valjala fotoõpilastega arutlemist jõudsime pildistamiseni. Tahtsime katsetada midagi uut ning midagi, mis hõlmaks hilisemat Photoshopi käsitlemist. Heaks eeskujuks ning stiilinäiteks oma töödega on fotograaf Joel Robison.
Leian, et puhta fotograafia harrastamine ei paku paljudele enam sellist rõõmu kui kunstilisema fotograafia harrastamine suudab. Kui lõpptulemuses on midagi uudset ning eripärast siis tunned töö üle head meelt ja saad uut indu. Kvaliteet ei pruugi alguses nii hea olla kuid ka see on valdkond, milles võimalus areneda.
Stiili on loonud Karolin Kärm, noor moelooja, kelle kollektsioon jäi silma viimasel LOOK KOOL-il. Modelliks oli nii moeshowl kui ka sedakordsel fotosessioonil Liis Kubits – tänud nõus olemast! Soengu ning meigiga tegeles Marleen Kubits ning valguse ja backstage osa eest hoolitses Priit Kallaste. Samuti suured kiidusõnad Valjala fotoõpilastele Janele, Tiinale ja Merilile, kes ideid pakkusid ning pildistamisel hakkamist näitasid. Nad oli nii tublid, et sessiooni lõppedes läksid nad veel võttekohtadele tagasi pildistama!
Siit aga tuleb fotosessiooni material – hääd vaatamist!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga