Pulmafotograaf Egon Ligi

Ikka ja jälle juhtub mul nii, et kõik sahtlid, mis kodus on, on asju täis ja raske on sealt midagi konkreetset lõpuks vajadusel leida. Mitte, et seal nii tohutult palju asju oleks, aga nad ei püsi ju paigal.

Näiteks aastake tagasi pidin kolima. Ostsin ilusa valge kapi, millel kolm suurt sahtlid. Panin asjad korralikult sahtlitesse ja mõnda aega oli sealt lihtne asju üles leida. Peagi avastasin jälle, et isegi tähtsamad asjad, on vajunud kuhugi sahtli põhja ja unustuste hõlma.

Miks see kõik peaks sind huvitama? Sest ma leidsin väga hea lahenduse. Sellise, mis aitab minu jaoks olulised asjad hoida kättesaadavas, silmaga nähtavas, esinduslikus kohas. Kuna olen ise fotomees, siis ka fotod mälestustest on mu jaoks väga tähtsad ja kurb on, kui need sahtli põhjas kümne erineva ümbriku vahel lebavad. Muidugi mul on albumeid ka aga naine ütleb, et need ju ei sobi igasuguse mööbliga kokku. Küll aga sobib hästi iga mööbliesemega kokku ilus puidust laegas. Minu jaoks on ta fotolaegas. Sinu jaoks on ta võibolla ehete laegas või hoopis kivikeste laegas.

Igatahes teeb selle laeka eriliseks see, mille sina sinna sisse paned. Pluss muidugi see, et ta on tehtud eriti uhketest puidumaterjalidest nagu näiteks mahagon või tiigipuu või tõmmu tamm. Ja ega ma kade ole. Ma tahan jagada seda stiilset väärispuidust laegast sinuga. Teinekord kui jälle mind pildistama oled kutsunud, siis tuleta mulle meelde, et lubasin laeka 40% soodsamalt anda. Või kui ma juba olen sind või su peret või tähtsat päeva pildistanud, siis ikkagi annan laeka sulle 40% odavamalt + prindin sinna sisse 30 pilti täiesti tasuta! Vot selline lugu! Nii et siis jaanuarist aprillini on selline võimalus. Võid selle aja jooksul kutsuda pildistama ja isegi kui kunsti tegemiseks läheb hiljem, siis kehtib see diil ikkagi sulle ka!

Infot olen lisanud siia ja sinna, aga põhilise leiad siit: egonligi.com/fotolaegas ja

etsy.com/shop/Fotolaegas