Pulmafotograaf Egon Ligi

Taavi & Janika

Armsa Taavi ja Janika abielu sai alguse idüllilisel juuni kesknädalal Eestis. Kuigi elu on viinud nad välismaale elama, siis kogu pulmapäeva jooksul võib märgata armastust eesti looduse ja sõprade vastu. Noorpaari pulmarüüd ja veelgi ilusamat isiksust kaunistavad rukkilille sina ning malbe linane toon. Ilmselgelt ei saa teisiti, kui pildistada neid kahte kaunikest looduses –  Saula siniallikate ümbrus ning sillake on selleks ideaalne paik.

Mõnusa huumoriga vürtsitatud tseremooniale järgneb südamlik heade soovide aeg, vibulaskmine, ühispildistamine ning muidugi pidu. Peopaigas Viikingite külas kõlab läbi õhtu tantsu ja tralli – kuid kõike seda väga kultuurselt. Õhtu tipphetkeks saavad lihvitud ühine koorilaul ning rahvatants! Väga nauditav!

Paljud õnned teile Taavi ja Janika!

“Egon pildistas meie pulma ilufotod, tseremoonia ja peo fotod, mis kõik leidis aset looduse keskel Viikingite Külas. Olime positiivselt üllatunud Egoni põhjalikust ettevalmistusest, mis muutis pildistamise meie jaoks äärmiselt lihtsaks. Tal olid valmis leitud asukohad ja läbi mõeldud ideed, kuidas ja kus saada parimaid pilte. Ta andis meile selgeid juhiseid, kuidas olla ja mida teha, tänu millele tundsime ennast väga mugavalt. Grupipiltide ajal haaras ta külaliste tähelepanu ja pani nad hea huumoriga naeratama ja ennast vabalt tundma. Tseremoonia ja peo vältel oli ta professionaalne ja õigel ajal õiges kohas. Pärast pidu saime esimesed fotod juba järgmisel päeval, mis võimaldas meil koheselt facebooki postitust teha ja uudiseid laiema tutvuskonnaga jagada. Kogu digitaalse albumi saatis ta juba mõni päev hiljem. Egoni suurepärane töö kajastus fotodes, mis meeldisid meile väga ja jäävad alatiseks meie pulmapäeva meenutama. Oleme super tänulikud ja mega rahul – julgeme Egonit soovitada kõikidele tulevastele noorpaaridele!”
Janika & Taavi

Plaanid pulma? Kirjuta mulle juba nüüd ja broneerime Sulle varakult pulmafotograafi! 🙂