Kuigi öeldakse, et abiellu tuleb suhtuda kui seiklusesse, siis kuidas seiklemist õppida? Loomulikult tuleb seikleja olla juba enne abielu. Ja selle all ei pea ma silmas maade avastamist vaid ellusuhtumist. Mul vedas, et täpselt sellise eelmainitud suhtumisega noorpaar Toomas ja Suule kutsusid mind endaga mõneks tunniks kaasa rändama.

Eesti Vabaõhumuuseum on selleks ideaalne koht. Käru kaasa, kaasa kärule ja nii me rändasime läbi külade ja looduse – tantsisime, hüppasime, jooksime, kõndisime ja isegi kaklesime! Et miks kakeldi või? Üks peigmehe sõpradest tahtis nelja-rattalist pihta panna. Aga kõik lahenes sõbralikult, vaata piltidelt ise järgi!:)

Aitäh Toomas ja Suule, et kutsusite kaasa rändama – nautisin väga!

Tagasiside

Egon oli koos meiega tähtsaimal päeval- pulmapäeval. Kuid ka sedavõrd närvilisel päeval oli ilupiltide tegemisel rahu ja huumorit. Egoni kunstiline lähenemine on üle kõige ning ta suutis kinni püüda õige emotsiooni. Ta arvestas tõesti iga meie väikesemagi soovi ja ideega. 😍 Ei saa mainimata jätta ka seda, et saime oma pildid juba järgmisel hommikul kätte.
Oleme tõesti rahul tema tehtud tööga ja igaljuhul on Egon meie esimene soovitus kõigile. 🙂 😉

Võta ühendust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga