Pulmafotograaf Egon Ligi

Sel aastal jätkus keskkonna teemaline projekt, millega seoses oli eelmine aasta võimalik nädalaks külastada Luxemburgi. Nädal sisaldas ka fotograafia workshop-e. Ala, mida Eesti poolt esindasime.
Kuid enne Prantsusmaale jõudmist maandusime Amsterdamis ning uurisime pisut linna. Seega võib siinses postituses näha pilte sealsest “rohelisest” linnastki.
Kuna projekt kestab kolm aastat siis seekord (teisel aastal) käisime nädala Prantsusmaal. Taas olid kohal ja korralikult esindatud Prantsusmaa, Luxemburg, Soome ning Eesti. Esitasime aasta jooksul tehtud töid ning materjale. Külastasime erinevaid Prantsusmaa linnakesi, vaatamisväärsusi ning tegevuskeskusi. Näiteks esimest korda elus õnnestus ära proovida purjetamine rannas e. sand yachting. Tuule tugevnedes hakkas see aina rohkem meeldima. Seekord valisin workshopiks kunsti. Seal õppis ühtteist põnevat küll. Näiteks esimese ülesandena anti valida erinevat värvi pliiatsid, rasvakriidid vms ja pandi kõlama rahulik tsill muusika. Siis pidime silmad kinni panema ja muusika kuulamise ajal tunde järgi paberile kritseldama. Tõesti põnevaid tulemusi sai näha. Kunsti inimestel soovitan proovida! Nii täitsime veel erinevaid põnevaid ülesandeid kunsti luua ja lõpptulemusena löime kogu materjalist kollaaži. Tehtud tööd läksid üles ka teatud ajaks näitusele Bechereli linna Raamatu- ja turismimajja. Linnakese kohta veel nii palju, et seal võis igal tänaval leida mitmeid vanade raamatute poode, antikvariaate ja kohvikukesi. Kuigi palavik mind selleks ajaks üsna enda embusesse võtnud oli siis poekestes ja linnas tuulasime ringi rohkem kui küll.
Nimetan ära kohad, kus pilte tehtud: Nantes (ööbiskoht), la Maison de la baies, Bretagne, de la rance, Rennes, Broceliande (võimas aed), Becherel (näitus) ja Amsterdam.
Siit tulevad aga fotokollaažid reisist. Neid on päris posu nii, et võta aeg maha, pane käima oma lemmik muusika ning scrolli rahulikult akent üles poole!
PS! Kõik pildid on tehtud vene objektiiviga Helios 58mm f/2 ning postituse lõpust võib leida muusikalise maiuspala!
Amsterdami stiilsed velodKits Keke


Kunsti workshop
sand yachtingEneseväljendamis-/näitlemisoskuse arendamine


Õhtune olemine


Järjekordne soe suveöö


Graveeringut, guašši, muda ja muud kunstinodi

Looduskaitse ala, kus peatuvad lõunasse puhkama lendavad linnudEri kultuuride toitude õhtu

de la rance silla alune näitus – sillaalune süsteem toodab vee tõusust ning mõõnast energiat


Päikese kodu

Väga tsill bänd nimega Les MalouinersBeatbox workshop

Graffiti workshop

Kunstiaed – konstrueerivad metallijääkidest kunsti
Nicolas veinipood

Broceliande aed


Erinevad pinnased, mis paljajalu ületada tuli

Vesiliiva imitatsioon – vee peal oli tugev kile ning seal omakorda palju liiva – vajus kõvasti


Rahulik nurgake

Näitleja MoMo


Raamatu- ja turistimaja BecherelisÜks paljudest raamatupoodidestStreet performance/Tänava näitlejad
Bändi Les Maloiuners erinevate lugude kooslus ühes videos!

2 Responses

  1. millega pilte töötled ? 🙂 millega pilte kokku paned või nagu kõrvuti vms? 🙂 kuidas vesimärgi teed?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga